Ścianki tapicerowane - jak łatwo urządzić ciche i atrakcyjne biuro.

W każdym biurze poziom hałasu niekiedy przeszkadza w pracy i działaniu, a przez to stale poszukiwane są rozwiązania które pomogą w zwiększaniu komfortu pracy w tych miejscach.

My proponujemy Państwu ścianki tapicerowane, które dzięki swoim zaletom są coraz bardziej popularne i cenione w wielu miejscach pracy. Ścianki tapicerowane są nie tylko funkcjonalne, ale wpływają też na zwiększenie możliwości aranżacyjnych w biurze. Do tego są łatwe w montażu i w utrzymaniu czystości.

Jaka jest główna zaleta ścianek działowych?

Przede wszystkim to, że można je ustawić wszędzie w każdym pomieszczeniu. Mają postać dużych ekranów, pokrytych materiałem i osadzonych na specjalnych podstawkach, które pozwalają na dopasowanie ich do każdej przestrzeni. Dzięki temu z łatwością można wydzielić w biurze mniejsze strefy pracy, gdzie pracownicy będą w znacznie mniejszym stopniu narażeni na harmider jaki panuje w biurach. Panujący wokół hałas i wszechobecny ruch pomiędzy poszczególnymi korytarzami i pomieszczeniami, to najczęstszy powód narzekania pracowników biurowych, tłumaczących, że po całym dniu w takim rwetesie głowa nieznośnie boli i trudno zregenerować siły na kolejny dzień.

Ciężko się w takich warunkach skupić na obowiązkach i na rozmowach telefonicznych z klientem, który niestety przez słuchawkę słyszy wszystko co dzieje się w biurze. W takich przypadkach ścianki będą bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwolą na wyodrębnienie stref wyciszonych i spokojniejszych ze względu na wygłuszenie dźwięków jakie roznoszą się dookoła. Materiał jakim są pokryte ekrany, wyciszy znaczną część hałasu biurowego, a to pozwoli na większą koncentrację i wydajniejszą pracę.

Ekrany tapicerowane są nie tylko doskonałą izolacją dźwięków, ale także wnoszą ciekawe walory estetyczne do biur. Kolor i rodzaj materiałów można dowolnie wybierać, co wpływa na aranżację całego wnętrza. Dzięki elastycznemu podejściu do wyboru kolorów i faktury na materiale, ścianki mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym w biurze, co pomoże też stworzyć przytulną i miła atmosferę.

W wystroju biur polecane są ekrany na lekkich stelażach, które można w każdej chwili przestawić, co daje możliwość stworzenia np. miejsca na zebranie pracownicze. Ścianki są także łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ można je prać lub trzepać, a w razie potrzeby wymienić na nowy materiał.

Story Page