Krzesło siatkowe czy wannowe do przestrzeni roboczej?

Jeśli chcesz wprowadzić w swoim miejscu pracy rozwiązania typu hot desking lub pracę zwinną, istnieje duże prawdopodobieństwo, że potrzebujesz także strefy współpracy.

Jest to obszar, który musi być wygodny, przestronny i który, jeśli to tylko możliwe, powinien być wyposażony w aktywne metody siedzenia. Oznacza to, że pracownicy mogą trochę poćwiczyć, siedząc przy stołach typu flip top w sali konferencyjnej, co pozwoli im na realizację nowych pomysłów.

Zwykłe krzesła biurowe mogą jednak nie spełnić swojej roli w przypadku miejsc stojących, dlatego warto rozważyć dwa główne rozwiązania - krzesła wannowe lub krzesła z siatki.

Krzesła wannowe dają poczucie komfortu i bliskości, tak jakby całe ciało było podparte i siedziało w kokonie. To sprzyja koncentracji, ponieważ kiedy jesteś najbardziej zrelaksowany, możesz tworzyć wspaniałe pomysły! Z kolei krzesła biurowe z siatkowym oparciem są świetnym pomysłem, ponieważ umożliwiają cyrkulację powietrza wokół ciała, zapobiegając dyskomfortowi spowodowanemu gorącem.

Ostateczna decyzja zależy od projektu biura i kosztów, ale oba fotele są wspaniałym dodatkiem do strefy współpracy.

Który z nich jest Twoim ulubionym?

Story Page