Zasady zachowania się w miejscach przerw

Przestrzeń typu breakout to przestrzeń, jakiej jeszcze nie było. Jest to przestrzeń wielofunkcyjna, tzn. nie jest przeznaczona tylko do jednego celu. Pracownicy mogą udać się do takiej przestrzeni, aby współpracować, na przykład w celu przeprowadzenia burzy mózgów z dala od biura, aby nie przeszkadzać innym członkom personelu, którzy wykonują ścisłą, szczegółową pracę, lub też mogą ją wykorzystać jako miejsce na chwilę wytchnienia, na przykład gdy ktoś czuje się nieco zestresowany.

Niezależnie od tego, do czego pracownicy używają przestrzeni do odpoczynku, jest to część biura, której nie należy ignorować. Umeblowanie tego obszaru w najlepszy sposób jest niezwykle istotne, a dobrym sposobem na to jest zapoznanie się z modułowymi meblami do miejsc odpoczynku. Tego typu meble można wykorzystać do innych celów, można je spakować, gdy nie są używane, i są wystarczająco lekkie, aby je przenosić. Jeśli zdecydujesz się na kolorowy wystrój lub spokojny motyw przewodni, zapewnisz pracownikom eskapizm, którego potrzebują, a także innowacyjną przestrzeń do współpracy.

Oczywiście każda przestrzeń wymaga zasad i nie inaczej jest w przypadku przestrzeni do odpoczynku. Mało prawdopodobne jest, aby modułowe miejsca do siedzenia na przerwach wystarczyły dla każdej osoby, która chce skorzystać z przestrzeni w danym momencie, dlatego pracownicy muszą rozplanować swoje wizyty i być świadomi, kiedy odbywają się sesje współpracy. Chociaż w przypadku pomieszczeń do odpoczynku zazwyczaj nie ma możliwości rezerwacji, ponieważ mają one mieć charakter luźny, odrobina zdrowego rozsądku w określaniu terminów wizyt zdziała cuda!

Ważne jest także, by podczas wizyty w tym miejscu zachowywać się cicho, a pracownicy współpracujący ze sobą nie powinni być zbyt głośni. Niektórzy odwiedzają te miejsca po to, by się wyciszyć na pięć minut!

Stworzenie wygodnego kącika spotkań, na przykład z krzesłami, fotelami i sofami, różnymi taboretami - jeśli potrzebne są dodatkowe miejsca do siedzenia - jest wspaniałym dodatkiem do każdego miejsca pracy. Czy regularnie korzystasz z kącika wypoczynkowego?

Story Page